Contact

Contactpersonen per universitaire lerarenopleiding

Rijksuniversiteit Groningen
Faculteit Gedrags- en
Maatschappijwetenschappen
Grote Kruisstraat 2/1
9712 TS Groningen
Michelle Helms-Lorenz (projectleider)
M.Helms-Lorenz@rug.nl
050 – 363 7244


UU / FSW
Afdeling Educatie
Postbus 80127
3508 TC Utrecht University

Ko Melief (projectleider)
k.melief@uu.nl
06-10966907

Rosanne Zwart (coördinator)
r.c.zwart@uu.nl
030-2533400


Wageningen University
Leerstoelgroep Educatie- en
competentiestudies
Postbus 8130
6700 EW Wageningen

dr. Piety Runhaar (projectleider)
Email: piety.runhaar@wur.nl
0317-484833


Universiteit Leiden, ICLON en Technische
Universiteit Delft
Postbus 905
2300 AX Leiden

drs Willem van der Wolk (projectleider)
wolk@iclon.leidenuniv.nl
071–527 4023

drs. M.A.F.M. Jacobs
Lorentzweg 1
2628 CJ Delft
m.a.f.m.jacobs@tudelft.nl
015- 2785594


Technische Universiteit Eindhoven
Eindhoven School of Education
Postbus 513
5600 MB Eindhoven

dr. Gonny Schellings (projectleider)
g.l.m.schellings@tue.nl
040-2475928

dr. Ruurd Taconis (Opleidingsdirecteur)
r.taconis@tue.nl
Tel. 040-2475418

Secretariaat van ESoE:
ESoE@tue.nl
040-2473095


Vrije Universiteit Amsterdam, Universiteit van Amsterdam, Hogeschool van Amsterdam en Inholland
Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam

Marcelle Hobma en Jorien Vollaard (projectleiders)

Marijke Blom (projectsecretaris)
m.h.blom@vu.nl
020-5989226


Radboud Universiteit Nijmegen
Postbus 9103
6500 HD Nijmegen

Gerald Steverink (projectleider)
06-31778205
bslnijmegen@ru.nl

Karin Derksen
024-3615530
k.derksen@docentenacademie.ru.nl


Tilburg University
Universitaire Lerarenopleiding Tilburg
Warandelaan 2
5037 AB Tilburg
Postbus 90153
5000 LE Tilburg

Rian Aarts (projectleider)
a.m.l.aarts@tilburguniversity.edu
013-4663166

Marije van Amelsvoort (opleidingsdirecteur)
m.a.a.vanamelsvoort@tilburguniversity.edu

Kitty Leuverink (ondersteuning)
K.R.Leuverink@tilburguniversity.edu


Samenwerkende lerarenopleiding: FLOT
(trainingen en onderzoek)

Rita Schildwacht
m.schildwacht@fontys.nl
06-12271030

Quinta Kools
Q.Kools@fontys.nl


Universiteit Twente, ELAN
Postbus 217
7500 AE Enschede

dr. L.E.I. Breymann (projectleider)
l.e.i.breymann@utwente.nl
053-489 6267